Твір-опис на тему: “Літо в селі”

Твір-опис на тему: “Літо в селі”

Літо не на дачі, а в селі.

Якщо міській дитині доведется провести літо в селі, воно йому надовго запам’ятається. Те, що сільським хлопцям звично, йому в дивину. Діти гуляють на вулиці з ранку до вечора.

Те на річку біжать, то в ліс, то в поле. Те ягоди збирають, то гриби, то на риболовлю відправляються. Інший раз із дорослими йдуть, а частіше – самостійно.

Сільські діти знають багато прикмет, і в них гарні навички й у лісі, і в домашній роботі. Їм адже часто доводиться допомагати по господарству

батькам. От, наприклад, якщо є корова або інша тварина. Як би не хотілося грати в козаків-розбійників, а корову потрібно подоїти, нагодувати. І якщо батьки не встигають, зайняті на роботі, то діти їм допомагають.

А ті, хто приїхав у село вперше, на корову дивляться зі здивуванням: отож, виявляється, звідки молоко береться, його від корови беруть, а не із блискучих пакетів.

Улітку в селі справ багато, адже недарма є приказка: один літній день рік годує. Є справи, які не терплять зволікань, наприклад, косовиця. Діти в ньому теж беруть участь. Це для них, звичайно, теж робота, але й велике задоволення: повалятися у свіжоскошеній траві.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір-опис на тему: “Літо в селі”