Твір на тему: “Суспільство, в якому я хочу жити”

Кожна людина має певні побажання до всього того суспільства, яке її оточує. Це абсолютно нормально і природно, не варто боятися критично ставитися до навколишнього світу. Зрештою, суспільство – це теж живий організм, який може бути здоровіше, правильніше при вірному використанні людських сил і потенціалу.

Звичайно, дуже важливо при цьому не перегинати палицю у своїх побажаннях і не вимагати від суспільства чогось нездійсненного або неможливого – у всього має бути своя міра.

Як і будь-яка інша нормальна людина, я маю деякі претензії

до сучасного суспільства, я хотів би, що воно хоча б частково змінилося, стало кращим, більш прийнятним для мене. Наприклад, мені не подобається, наскільки важливим у нашому суспільстві є матеріальна сторона життя людини. З одного боку, я розумію, чому так відбувається. Сьогодні мабуть немає нічого такого, чого не можна було б придбати за гроші.

Бути може, хіба що вічне життя, здоров’я або любов неможливо одержати за них. Все інше отримати представляється дуже реальним, здійсненним. Природно, що в таких умовах людина стала витрачати свій час на заробіток і витрату грошей. Саме тому наше сучасне суспільство всі

стали називати споживчим. Навіть люди стали вести себе так, ніби вони товар і спілкування з ними – це споживання їх характеру і душі.

Дуже часто доводиться бачити людей, які набивають собі ціну, намагаються спілкуватися тільки з тими, хто на їх думку рівноцінний ним самим і тому подібне. Звичайно, така ситуація зовсім не може вважатися нормальною або адекватною. Чоловік зовсім забув про те, що він походить не від тварини, яка переслідує мету виживання і отримання задоволень, а від Бога, яка зробила людина істотою одухотвореним

Звичайно, у мене є й інші претензії до суспільства, але вони менш вагомі і практично всі походять від тієї претензії, яка була викладені в попередньому абзаці. Я не знаю, як зробити так, щоб суспільство перестало бути таким, яким воно є сьогодні, але якщо цього не станеться, люди зовсім зіпсуються. Втім, для них самих це і буде покаранням. В той же час я б хотів жити в суспільстві, де на першому місці для людини не матеріальне, а духовне.

Хотілося б, щоб чоловік думав не тільки про себе, але і про свого ближнього, про те, як йому допомогти, що зробити для того, щоб всім людям на землі жилося хоча б трішки краще, ніж зараз. Одночасно з тим, мені дуже складно уявити, як це могло статися і які причини того. Я готовий почати покращувати навколишній світ з себе самого, але робити це дуже складно без належної підтримки тих, хто мене оточує.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: “Суспільство, в якому я хочу жити”