Твір на тему: “Чому я не хочу іти в школу?”

Отримання нормальної освіти – це основа життєвого успіху будь-якої людини, і навряд чи хтось наважиться сперечатися з цією тезою. У той же самий час ми нерідко можемо побачити, що люди, особливо якщо мова йде про молодь, приділяють навчанню не так багато часу, як їм слід було б робити. Цікаво проаналізувати і зрозуміти причини цього явища.

В якості прикладу можна розглянути особисто мене і моє небажання йти в школу.

Насамперед, варто зазначити, що я вважаю, що ходити в школу – це обов’язок кожної дитини. Нехай з нас в силу віку не

потребують клятву або письмового запевнення в тому, що ми хочемо вчитися, але такий обов’язок розуміється сам собою. Це так, тому що людина, коли вона навчається, закладає фундамент подальшого успіху в житті, а також можливого надання користі суспільству, в якому ми всі живемо.

Звичайно, є такі люди, які всупереч звичайним правилам життя стають успішними, навіть незважаючи на те, що погано вчилися. Але такі випадки – це рідкість, як правило, виходить навпаки, і чоловік, який погано вчився, приречений жити досить бідне і не дуже щасливе життя.

Але у мене іноді дійсно відсутнє бажання йти в школу. Це так тому, що

я дуже втомлююся від занять. Я молода людина, і хочу проводити більше часу, займаючись тим, що мені цікаво, а не тим, що необхідно. Саме з цієї причини спокуса прогуляти школу в деяких випадках просто зашкалює. Якщо б у мене не було потреби йти в школу, я б міг сидіти цілий день за комп’ютером, займатися своїми справами, грати тощо.

В силу мого віку це для мене зараз суттєво цікавіше, ніж проводити час на заняттях і вчитися.

Втім, варто відзначити, що моє небажання йти в школу в даний час має не так багато проявів. Звичайно, воно виникає, але мені поки що вдається його цілком успішно пригнічувати. Я розумію і усвідомлюю, що навчання в школі дуже важливе. І нехай воно є досить складним, але життя взагалі складне, і до труднощів необхідно звикати вже з ранніх років.

Якщо я не буду добре вчитися в школі, швидше за все, мені також не вдасться гідно навчатися у вищому навчальному закладі і працювати на своїй роботі, де людина перебуває набагато довше, ніж у школі, і не має канікул, а лише коротеньку відпустку.

Як би мені не хотілося йти в школу, я прекрасно розумію, що це необхідність. Звичайно, набагато цікавіше було б провести час вдома, займаючись своїми справами, або спілкуватися з друзями десь в іншому місці. Тим не менш, шкільна підготовка і освіта дуже важливі.

Як з точки зору отримання необхідних знань, так і з точки зору підготовки до інших, більш складних завдань у вузі і на роботі.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: “Чому я не хочу іти в школу?”