Твір на тему: “Чи багато читають українці?”

Існує безліч речей, які здатні возвеличити людину, зробити її кращою, правильнішою, розумнішою. Однією з таких речей є читання. Людина, яка читає, завжди краще розуміє життя і орієнтується в ньому.

Читання здатне творити справжні дива з особистістю, зробивши її більш глибокою, задумливою, цікавою. Природно, що країни, жителі яких багато читають, помітно відрізняються від країн, де практично ніхто не читає. Читання здатне підняти культурний рівень країни, і це відбувається дуже часто.

А що на рахунок України? Дуже часто можна було чути претензії

до представників українського народу, всі вони полягають у тому, що молоді українці, школярі, далеко не завжди прагнуть отримувати нові знання. Стосується це, в тому числі, і читання. Але це сьогодні.

Але ж колись, ще за часів Радянського Союзу, країна вважалася однією з найбільш читаючих, а значить і освічених у світі. Невже все настільки змінилося за роки після розпаду СРСР?

Навряд чи таке твердження можна вважати вірним. Звичайно, після переходу від соціалістичного до капіталістичного ладу, під час такого серйозного суспільного перелому, стало змінюватися і суспільство. І багато людей зневірилися у

необхідності отримувати знання, тому що, на їхню думку, добре жити можна лише в тому випадку, якщо ти вивчаєш життя не з книг, а з власного ділового та життєвого досвіду. Звичайно, це цілковита помилка.

Багато українців, які теж в це вірили, точно так само помилялися.

Але я думаю, що в даний час ситуація починає кардинально і радикально змінюватися. Українські люди знову повертаються до істини, починають читати і ставати розумнішими. І це може тільки радувати. Читання відкриває перед людиною дивовижний світ, розповідає їй про величезну кількість ситуацій, з якими б вона ніколи не зіткнувся в реальному житті.

Завдяки цьому людина стає розумнішою, вчиться вирішувати життєві проблеми без власного попереднього досвіду. Читати дуже корисно. Чудово, що українці знову поступово стають читаючим народом.

Хотілося б вірити, що така позитивна тенденція збережеться і на майбутнє. Але для цього всім нам необхідно працювати. Важливо самому читати, щоб подавати позитивний приклад оточуючим людям.

Хотілося б, щоб у нашому суспільстві зародилася справжня мода на читання, коли молодь обговорює не те, як вона весело провела вихідні, а щось корисне та цікаве з книг. Я думаю, що така ситуація цілком реальна і здійсненна. Але для цього кожен повинен почати робити світ кращим з себе самого.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: “Чи багато читають українці?”