Твір на тему: “Думки та переживання за Україну”

В історії кожної країни бувають серйозні проблеми і болючі моменти. В такі моменти жителі країни, представники її населення, часто замислюються про те, як вони ставляться до своєї країни, чи вони готові за неї боротися і чим здатні заради неї пожертвувати. Напевно, зараз такий час настав для нашої країни, для України. Я, звичайно, не є виключенням з правила, а тому теж дуже часто думаю про Україну і переживаю щодо її майбутнього.

Що буде з нашою країною? Як буде розвиватися її історія і доля всього українського населення?

На жаль, за останні

роки Україна так і не стала країною, якою пишалася б велика частина нашого населення. Було багато пройдено, але за останні 20 років від людей тільки й можна було чути про те, як у нас погано живеться, який поганий народ і яка погана тут влада. Звичайно, багато людей згадували героїчні історії минулого, часто співали український гімн і пишалися іншими національними символами, проте країна не може стати по-справжньому сильною тільки за рахунок цього і більше нічого.

Надзвичайно важлива також і готовність до самопожертви, розуміння, заради чого існує країна. Звичайно, потрібно любити свій народ і мати приводи для гордості

своєю країною.

Зараз майбутнє України передбачити дуже складно. Зважаючи на те складне положення, в якому країна опинилася, кожен хвилюється і переживає щодо того, як же він буде виживати, як будуть жити близькі люди. На жаль, вже зараз можна сказати, що такою, як раніше, Україна вже навряд чи колись буде. Занадто багато болю і страждань зазнав український народ.

Дуже багато йому довелося перенести. Все це залишилося в душі і буде залишатися ще дуже довго. В даний час мова не йде про те, щоб змінити країну на краще. Сьогодні питання стоїть зовсім інакше і воно полягає в наступному: чи буде Україна взагалі існувати? Питання виживання стоїть не тільки для країни в цілому, але і для її окремих жителів, населення.

В умовах радикального падіння рівня життя кожна людина явно відчуває, наскільки важко жити стало особисто їй. Виживати в сьогоднішній Україні набагато важче, ніж коли б то не було останнім часом.

Однак хотілося б все-таки вірити в краще. Не дарма кажуть, що труднощі роблять людей кращими, ніж вони були. Можливо, що це так само актуально і для цілого народу. Пройшовши через всі ці складності, цілком ймовірно, що українці зможуть зрозуміти і усвідомити, наскільки важливо розвивати власну державу, займатися суспільно корисними справами і заняттями, а не тільки думати особисто про себе.

Саме з цього і може з’явитися процвітання в майбутньому. Правда, далеко не факт, що це відбудеться скоро.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Твір на тему: “Думки та переживання за Україну”