Твір на тему: “Школа – мій другий дім”

Школа викликає у дітей зовсім різні емоції і почуття. У одних вона викликає захоплення і щирий інтерес. Інші ж, навпаки, вважають, що вдома набагато краще, а школа – це досить нудне і малоцікаве місце для проведення часу. Кожна думка заслуговує поваги і уваги, але я все ж вважаю, що перша з них є більш обгрунтованою, серйозною і відповідальною для будь-якої молодої людини.

У цьому творі я спробую проаналізувати цю тему і розглянути власну думку.

Про себе я можу з упевненістю сказати, що школа є моїм другим домом і ніяк інакше. У цього є як

мінімум кілька вкрай важливих і серйозних причин. По-перше, школа дуже близька мені тому, що тут я можу отримувати нові знання. Завдяки цим знанням я стаю розумніше, відчуваю власний постійний розвиток і можу вірити в те, що він буде продовжуватися і в майбутньому.

Нові знання вкрай важливі. Школу можна називати першим відповідальним етапом людського життя, за нею слідує вищий навчальний заклад, потім робота. Всі ці щаблі потрібно проходити з розумом, відповідально і серйозно, лише в такому разі можна досягти реального успіху в житті і чогось досягти.

Всі люди потребують успіху, оскільки він є визначним в житті

кожного з нас і надихає жити.

Крім того, школа є моїм другим домом також і тому, що тут дуже багато моїх друзів. Навчальний процес ні за що не був би таким же приємним, якби мене не оточували друзі-однокласники. Завдяки ним можна проводити час значно цікавіше і веселіше на перервах і істотно ефективніше на самих уроках через ту конкуренцію, що існує між людьми, які вчаться.

У компанії близьких друзів-однодумців я відчуваю себе набагато впевненіше і комфортніше, ніби дійсно перебуваю саме вдома, а не де-небудь ще.

Школу можна сприймати по-різному, і ми можемо побачити різні види сприйняття на численних прикладах різних людей. Деякі вважають, що школа – це тільки веселощі. Інші ж упевнені, що в школі треба вчитися тільки тим предметам, що там викладають, і не більше. Я ж займаю більш нейтральну позицію щодо даного питання.

Звичайно, у школі важливо вчитися, це незаперечно і дає суттєві переваги в рамках подальшої освіти і роботі. Але не зайвим також буде і спілкування з друзями та однокласниками. Це зробить проведення часу в школі значно більш приємним та легким і позитивно позначиться на настрої людини.

Я намагаюся отримувати всю максимальну користь від проведення часу в школі. Отже, я по праву вважаю школу своїм другим домом.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: “Школа – мій другий дім”