Життя за фен-шуєм

ТВОРИ НА НЕЛІТЕРАТУРНІ ТЕМИ

Життя за фен-шуєм

Зазвичай перед Новим роком так хочеться, щоб рік прийдешній приніс тільки хороші новини, щоб усі негаразди раптом розчинилися і не торкнулися тебе. У цей час починаєш вірити в усе, що може поліпшити твій настрій і твої невирішені проблеми. Та чи збудеться?

Ще давні китайці вважали, що навколо кожної людини існує п’ять стихій. Кожен з нас відповідає певній стихії, як відповідають певній стихії і речі, що нас оточують. У цій царині китайці навіть створили один із видів свого мистецтва –

фен-шуй, де фен – означає потік енергії, який наче вітер проноситься над головою, а шуй – вода, що живиться землею і живить землю.

Фен-шуй вчить, як залучати цю енергію і користуватися нею. Якщо ви, стверджують китайські талмуди, правильно себе розташуєте у Всесвіті, то вам частіше усміхатиметься доля.

Як на мене, красивий вид мистецтва. Мудрі китайці вміли себе презентувати у світі. Але ж наскільки я знаю, у тому фен-шуї немає нічого нового.

Якщо записати мудрі думки і поради лише моїх бабусь і прабабусь, систематизувати, додати сюди давньоукраїнські міфологію, легенди і вірування прадавніх українців,

можна було б створити свій національний фен-шуй.

А поки що ми вимушені прислухатися до мудрих китайців, як себе поводити, яку професію обрати, як розташувати речі у квартирі, що ми маємо любити і від чого відмовитися. Вам навіть рекомендують, які кольори обирати (дарма що вони вам не подобаються). Іноді доходить до абсурду: якщо ви поставите правильно ліжко, матимете здоровий сон, якщо будете дотримуватися “свого” кольору, рекомендованого стилю поведінки, якщо оточите себе тими речами, які вам просто-таки нав’язують, ви зможете домогтися успіху в житті, в коханні чи у бізнесі. А ніхто не замислювався, можливо, той успіх прийде й сам, без фен-шуя?

Зрештою кожному вільно обирати: жити за фен-шуєм чи за нашими українськими віковими звичаями.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)

Життя за фен-шуєм