“Веселість серця – життя для людини”

Як приємно буває на душі в людини, коли все в неї ладиться: і вдома, і на роботі, і в особистому житті. Радість просто випрошується на волю, а головним чином це відбивається в “усміхнених” очах. І щастя воно ж заразне. Від іскри позитиву, який випромінюється від благополучної людини, здавалося б, спалахує цілий світ.

В тім, неважко зрозуміти, що така веселість серця можлива лише тоді, коли людина займається улюбленою справою і перебуває в цілковитій гармонії з собою та навколишнім світом. І, на мій погляд, така гармонія можлива лише в ситуації,

коли справа, якою ми займаємось по-справжньому нам до душі. Для нікого не секрет, що ми багато часу віддаємо роботі. Безперечно, якщо це улюблене заняття, то трудові будні даються нам легше. Але все ж таки, більшу частину дня ми присвячуємо себе роботі. І якщо при цьому ми почуваємо себе комфортно, то звичайно ж приводів для веселощів в нас більше. Ну безсумнівно в житті є й інші радості. І, як правило, чим людині менше потрібно для щастя, тим вона більш радісна.

Доля, талан, щастя – це, як на мене, розмиті поняття. Думаю, що все в наших руках. І, якщо ми захочемо радіти сонячній днині, то будемо це робити, навіть за

умов, що за вікном падає дощ.

Головне – вірити, що за темною смугою, обов’язково наступить біла, що всі проблеми мають здатність закінчуватися і що на вашій вулиці електрик таки ввімкне яскраве світло. Будьмо щирі, відкриті до людей – і все стане на свої місця, адже веселість в серці просто необхідна для життя.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)


“Веселість серця – життя для людини”