У чому полягає сенс людського життя (за оповіданням Джека Лондона “Жага до життя”)

1. Казкова доля Джека Лондона (хлопець-робітник, пасинок фермера, який зазнав бідності, не зміг здобути університетської освіти, але зумів досягти своєї мети і здійснити мрію – став уславленим письменником).

Нова постановка проблем та її художнє втілення в північних оповіданнях Джека Лондона (герой залишався наодинці з природою та самим собою, випробовуючи себе в нелегкій боротьбі з труднощами; звірячі закони цивілізованого, суспільства: ненаситна пристрасть до золота, індивідуалізм, прагнення будь-що розбагатіти).

3. Взаємини та

поведінка двох друзів в оповіданні (Вілл кинув товариша, коли той вивихнув ногу: товариш заблукав, знемагав від голоду, відчував жахливий біль у животі від голоду, намагався спіймати куріпок, але даремно, дійшов висновку, що вмерти не так боляче, як жити. Дорогою йому трапилися останки Білла, бридливість до нього не дозволила взяти його золото. Зустріч з вовком. “Людина не могла вже оборонятися, проте жага до життя надала йому останніх сил…”).

4. Поведінка героя після рятування (“Людина ходила по палубі й жебракувала, а випросивши шматочок хліба або сухар, ховала собі під подушку”).

5. Головний сенс оповідання (Примушує задуматися над сенсом людського життя, про важливі поняття: “дружба”, “товариськість”, “зрада”, щоб кожен озирнувшись на свої прожиті роки, міг би спокійно дивитися усім в очі, бо завжди все робив по совісті).


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

У чому полягає сенс людського життя (за оповіданням Джека Лондона “Жага до життя”)