Людське життя – у чому його сенс? (За оповіданням Джека Лондона “жага до життя”)

Джек Лондон – один із найвідоміших американських письменників. Його твори надзвичайно цікаво читати. Мабуть, це тому, що автор багато чого побачив і пережив у своєму житті. Майбутньому письменнику змалку довелося тяжко працювати. Наприклад, з десяти років він розвозив газети, потім була робота на консервній фабриці, у пральні, в котельні.

Взагалі, Джек Лондон випробував себе у багатьох професіях. Він був матросом, репортером, навіть золотошукачем Герої творів Джека Лондона схожі на нього – порядні, сильні та мужні. Саме таким є головний

герой оповідання “Жага до життя”. Разом з другом він повертається додому після вдалих пошуків золота. Проте доля та сувора північна природа випробовують товаришів на міцність.

Один із них, Білл, не витримує цього. Він забирає свою частку золота, залишає приятеля в біді та йде геть. Нелегко доводиться головному герою. Перемагаючи біль у вивихнутій нозі, він іде далі, долає голод і холод, виходить переможцем у поєдинку з вовком.

Величезна любов до життя, бажання жити керує ним.

Ім’я героя невідоме. Проте це справжня людина, мужня й відважна. А ще – порядна. Дорогою головний герой натрапив на останки

Білла.

Почуття власної гідності не дозволяє йому взяти золото загиблого.

Це оповідання змушує читачів замислитись над сенсом людського життя, над поняттями “дружба”, “товариськість”, “зрада”.

Я вважаю, що сенс життя полягає в тому, щоб прожити свій вік гідно, допомагати іншим у тяжку хвилину. Людина не повинна вчиняти нічого, за що потім їй було б соромно.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Людське життя – у чому його сенс? (За оповіданням Джека Лондона “жага до життя”)