“Хто багато знає, той силу має”

У тому, що знання потрібні, ми переконуємося при виборі професії, де від диплому, а отже і від знань зокрема, напряму залежить розмір зарплатні, а від так соціальний статус людини. Щоб одержувати світло і тепло, потрібно добре знати основи фізики, яка вивчається у старших класах будь-якої школи. Щоб займатися виготовленням машин, літаків чи гелікоптерів, потрібна титанічна людська праця, яка була б мертвою без цінних знань, які набуваються роками. Можна приводити безліч прикладів коштовності знань, але це зайве. Бо ж кожен з нас, розуміє, що без

них ми нічого не варті.

Знання – це сила. Але вони можуть бути як в добрих, так і в поганих руках, творити добро чи бути застосованими задля шкоди та розрухи. Ядерна зброя – найстрашніший, однак очевидний тому приклад.

З кожним роком знання поширюються у всі, навіть найглибші, куточки світу. В ХХІ столітті цьому сприяє мережа Інтернет, яка також свого часу виникла завдяки людським знанням.

З допомогою потрібних і вміло використаних знань можна правити цілим світом. Якби на нашій планеті один день мав сто років, то її історія виглядала б приблизно так: “Три дні тому винайшли світло, сьогодні знищено шість

ядерних боєголовок, після завтра б нас чекала зустріч з інопланетним життям”.

Все це я веду до того, що знання отримувати просто необхідно, а, крім цього, це ще й цікаво, пізнавально, корисно та прибутково. А головне те, що знання мають велику силу, тому їх потрібно черпати і насолоджуватися цим процесом.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

“Хто багато знає, той силу має”