Твір на тему: “Моя характеристика образу Попелюшки”

Попелюшка – головна героїня казки Шарля Перро.

У казці “Попелюшка, або соболевий черевичок” оповідач відвів Попелюшці тяжку роль: у неї замість матері була мачуха, Попелюшка виконувала всю брудну роботу в будинку. Вона мила посуд, прибирала в кімнатах, чистила каміни в усіх приміщеннях. Що вже й казати про те, що терпіла Попелюшка, коли жила на горищі, де з усіх мешканців лише щури, таргани та миші.

Але, незважаючи на все це, головними рисами характеру Попелюшки були працьовитість, доброта та терплячість.

Врешті-решт, як і практично

в усіх казках, добро перемагає зло. Ця казка не є винятком, тож кінець її щасливий, кожен з героїв отримує те, на що заслуговує. Попелюшка ж, наприклад, виходить заміж за принца.

Я вважаю, що одруження з принцом – це своєрідна винагорода за її вдачу, за роки страждань та принижень, за всю ту роботу, яку вона робила стільки часу.

Мені подобається Попелюшка, тому що вона незлостива, добра, розумна, розсудлива, терпляча, привітна.. Що ж ще? Вона ніколи не робила зла своїм сестрам та мачусі, як би сильно вони її не принижували чи знущались з неї.

Саме це й робить Попелюшку вищою за сестер, саме через це до цього часу матері з усього світу розповідають своїм дітям казку про Попелюшку…


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: “Моя характеристика образу Попелюшки”