Твір-роздум (мініатюра): Чому я хочу бути хліборобом

На світі чимало різних професій, але мені подобається професія хлібороба. Коли я був маленький, то мріяв стати льотчиком чи космонавтом. Тепер я твердо знаю, що вирощувати хліб – це найважливіша, найцікавіша і найгуманніша професія на землі. Як гарно пахне щойно випечена хлібина!

Скільки радості малечі приносять прянички, бублички, пиріжки! А хто знає, скільки за цими маленькими приємними гостинцями безсонних ночей хліборобів? Мій дідусь і батько – механізатори. Усе своє життя вони пов’язали з вирощуванням хліба. Це цікава і дуже

відповідальна справа.

Особливо важко доводиться восени та в літню пору, коли робота в полі аж кипить. А до весни треба відремонтувати техніку, щоб не було жодного дня простою, жодної’ поламки. І ось навесні, стомившись від зимового відпочинку, земля чекає ка дбайливі людські руки. Батько і дідусь починають по-господарськії готувати грунт під посіви, їхні ділянки нагадують охайні господарські грядки.

Батько частенько бере мене в поле, і я з задоволенням допомагаю йому.

Як казково пахне весняна рілля, у якій і тепло рідної землі, і тепло майбутнього урожа-ю. Завдяки батькові і дідусеві я полюбив нелегку працю хліборобів і вирішив у майбутньому трудитися в сільському господарстві.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір-роздум (мініатюра): Чому я хочу бути хліборобом