Що значить бути сучасним (замітка в газету)

Життя не стоїть на місці. Змінюються часи. Якою ж повинна бути сучасна людина? Швидкий розвиток науки, техніки, нові технології вимагають глибоких і міцних знань від сучасної людини. Дедалі необхіднішими стають сьогодні вміння працювати на комп’ютері, знання іноземних мов.

Сучасна людина повинна стежити за новими досягненнями і відкриттями. Але, щоб розуміти їх, необхідно мати відмінні знання із шкільних предметів.

Сучасна людина обов’язково має бути культурною, розбиратися у мистецтві і мати високий художній смак. Література,

музика, живопис, театр не повинні лишатися за межами її інтересів.

Сучасна людина – гармонійна людина. За наукою і мистецтвом вона не забуває про власне здоров’я і тому регулярно займається спортом. Саме спорт зробить її сильною, витривалою, загартованою.

Незважаючи на зміну часів, розвиток науки, є в житті вічні цінності. І людські риси, які цінувалися в минулому, є важливими сьогодні, будуть важливими завтра. Я переконаний, що вони є обов’язковими для сучасної людини. Мова йде про доброту, чесність, порядність, здатність прийти на допомогу, захистити слабких.

Сьогоднішній день ставить багато вимог до людини, яка хоче називатися сучасною. Але я вважаю, що бути такою людиною необхідно, що саме за такими людьми сьогоднішній день і майбутнє.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)

Що значить бути сучасним (замітка в газету)