Рідне місто Харків (опис)

Харків – це одне з найбільших міст України. Його ще називають першою столицею, тому що він нею був за радянських часів. Харків – красиве, світле і живописне місто, розташоване на північному сході України. В ньому живе багато людей, що навчаються, працюють, відпочивають. Головні річки Харкова – Харків, Лопань, Уди.

Через них давно вже побудовані мости, по яким можна ходити, чи їздити, або просто стояти і милуватися течією. В центрі міста розташований прекрасний парк, який має ім’я Тараса Григоровича Шевченка. Біля нього – площа Свободи,

найбільша площа в Європі. Тут зазвичай проходять всі міські свята, на які збирається дуже багато людей, грає музика, пускають феєрверки. Тут же, неподалік, стоїть нова будівля Харківського Театру опери і балету – дуже цікава монументальна споруда, перед якою побудовано надзвичайно вражаючі фонтани.

Вечорами багато молоді збирається біля них. Головна вулиця міста – Сумська. На ній також багато крамниць, банків, Палац Одруження і просто красиві будинки, в яких живуть харків’яни.

Харків також крупний науковий і студентський центр. У ньому багато нау1 ково-дослідних і учбових інститутів, серед них

є дуже відомі.

Наше місто ще і великий промисловий центр. Тут роблять літаки, турбіни; трактори, телевізори, велосипеди. Правда, багато заводів зараз не працюють так, як раніше, але ймовірно, що з часом все налагодиться. У Харкові працю ють кінотеатри, театри, музеї, є цирк і планетарій.

Тож багато дітей на канікулах відвідують виставки, ходять на вистави, дивляться фільми і розважаються. Навесні, коли розпускаються кучеряві клени і каштани, квітнуть абрикосиі вишні, зеленіє трава і світить лагідне сонечко, наше місто стає особливим! Люди частіше гуляють вулицями, посміхаються, і радіють, що живуть в такому красивому місті.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Рідне місто Харків (опис)