Розповідь про місто костопіль

Костопіль-місто в Україні, центр Костопільського району Рівненської області. Населення 30 467 мешканців. Місто розташоване на річці Замчисько, за 35 км на північний схід від Рівного.

Залізнична станція на лінії Рівне-Сарни. У Костополі діють підприємства деревообробної та лісової промисловості, завод скловиробів, завод продтоварів та ін.,що визначає місто як важливий індустріальний центр Рівненської області.

Я народився в невеликому чудовому містечку Капітоль, яке дуже відоме серед українців. Населення міста складає близько 120 000 жителів.

Місто поділено на кілька частин. Всі історичні пам’ятники, меморіали та музеї зосереджені в старому місті, де можна зустріти туристів з усього світу.

Різні концерти та міжнародних фестивалів проводяться в мому місті. Проте, головною визначною пам’яткою є велика фортеця. Ця фортеця стала великою пам’яткою мого міста. Вулиці повні людей, дороги повні автомобілів, як і в будь-якому іншому місті. Це місце, де ви можете легко знайти безліч кафе, ресторанів і готелів. Є багато заводів і фабрик.

Можна відпочити на природі, є багато парків і садів, які, до речі, роблять місто зеленим і свіжим. Я дуже радий, що я громадянин свого рідного міста.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Розповідь про місто костопіль