Рідне місто Донецьк – Твір-опис

Моє рідне місто – Донецьк. Загально відомо, що до 1924 року він звався Юзівка, а з 1924 по 1961 – Сталіне (Сталіно). Це адміністративний центр Донецької області з населенням близько 1000000.

Свою назву наше місто отримало від річки Сіверський Донець, що тече через північ Донецької області і є дуже красивою, широкою і вражаюче величною. Влітку в ній гарно купатися, взимку – кататися на ковзанах. Річка є нашим помічником і нашою гордістю.

Загальновідомо, що Донецьк є великим промисловим та фінансовим осередком на сході України, його ще звуть

“шахтарською” столицею, тому що в ньому є 24 шахти. Російський вчений Дмитро Менделєєв провів в нашому місті 3 місяці в 1888 році. І потім написав: “Я був вражений невичерпаним багатством цієї землі…”.

Історики стверджують, що геологи знайшли вугілля на глибині 1800 метрів, і в 1957 році було підраховано, що його поклади – 240 620 мільйонів тон. Багато чоловіків, що живуть у Донецьку, працюють в галузі вугільної промисловості.

Але люди нашого міста не тільки вчаться або працюють. Вони ще й люблять відпочивати з родинами, або друзями-гуляти по вулицях, ходити до музеїв, парків, кінотеатрів і театрів. Ми дуже

пишаємося меморіальним комплексом в центрі міста, пам’ятником Тарасу Шевченко, який є копією пам’ятників, що знаходяться в Онтаріо і Канаді.

Жителі міста витрачають достатньо зусиль, щоб навкруги було затишно і красиво. Донецьк відомий своїми чарівними трояндами, які тішать погляд з початку літа і до пізньої осені. Наше місто дуже гостинне і щире, завітайте якнайшвидше!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Рідне місто Донецьк – Твір-опис