Люди регулярно дають один одному різні поради. Поради бувають хорошими, такими, які видаються з метою допомогти людині, але бувають й не самі кращі поради, які призводять лише до негативу. Такі погані поради іноді видаються з початковим бажанням нашкодити людині, а іноді без такого бажання, але, по суті, необдумано і неправильно.
Тому перед тим, як дати комусь пораду або прислухатися до чужого раді, потрібно гарненько подумати самостійно.
Існує безліч прикладів того, як одна людина дає іншій людині погана пораду, що пізніше призводить
По-перше, варто зауважити, що реальність ніколи не буває односторонньою. Кожна життєва ситуація, навіть найскладніша, має як мінімум два шляхи виходу. Тому порада від однієї людини іншій не повинна бути найпростішою. Якщо ви вже беретеся комусь щось радити, уявіть собі, що ж найімовірніше відбудеться в житті, якщо людина до вас прислухається, які події відбудуться в її житті.
Проаналізуйте, чи дійсно це добре, або може бути це все ж має більшу кількість недоліків.
Той же самий принцип необхідно застосовувати, якщо хтось інший дає вам пораду. Не поспішайте робити так, як він говорить. Задумайтеся, уявіть собі наслідки дій відповідно до цієї поради. Також обов’язково потрібно уявити, якими будуть наслідки, якщо ви вчините навпаки або зовсім нічого не зробите.
Кожного разу необхідно представляти життя в якості вибору певних, але різних рішень. Тільки таким чином можна забезпечити виваженість при прийнятті рішень і в підсумку поступити найбільш правильним чином.
Кожна людина протягом життя дає і отримує безліч найрізноманітніших порад від оточуючих людей. Даючи або отримуючи пораду, кожен раз важливо розуміти, що певні дії – це всього лише вибір. Можна зробити те, що тобі радять, а можна зробити навпаки.
Коли ж ви радите комусь іншому, давайте людині відразу дві поради, показуючи, що станеться, якщо вона використовує кожну із них.