Лист до літературного героя (“Тигролови”)

Шановна Наталка Сірко!

Я вирішила написати тобі листа після того, як прочитала твір талановитого письменника Івана Багряного “Тигролови”. Ти дуже смілива і в тебе велике добре серце. Мені дуже подобається, що, опинившись далеко від України, ти не втрачаєш щирої української душі.

Автор пише: ” Григорій майже одразу помітив, що Наталка поводить себе і розмовляє так, як справжня українка, а не як людина, яка була на все життя відірвана від України”.

Мені також подобається, що ти живеш серед чарівної природи у дуже дружній родині,

де всі поважають одне одного і не полишають у небезпеці. Читаючи ту частину твору, де описується дім і побут твоєї родини, я зробила висновок, що ти гарна господиня і вправна помічниця.

У творі яскраво виражено ще й те, що ти дуже спритна і хоробра, тому що не лякаєшся ходити з братами та батьком на полювання. Навіть Григорій говорив про тебе: “Якесь дивне поєднання надзвичайної дівочої краси і суворості. Гнучка, як пантера, і така ж метка, мабуть, а строга, як царівна”.

Найцікавішим моментом я вважаю той, де ти просиш своїх батьків відпустити тебе у подорож за кордон разом з Григорієм. Тоді я дуже хвилювалася,

тому що намагалася усвідомити всю велич вашого кохання, яке здатне спонукати людей на такі відчайдушні вчинки. Я пишаюся тобою і вважаю, що це кохання справжнє і вічне, воно все переможе і витримає будь-які перешкоди.

Отже, я хочу подякувати Івану Багряному, що дав мені можливість познайомитися з тобою і дізнатися багато цікавих історій з твого життя і життя твоєї родини. Я вважаю, що зараз важко знайти людину схожу на тебе, тому я б дуже хотіла з тобою потоваришувати. Ти для мене ідеал мужності, впевненості у собі, щирості і доброти.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)

alt

Дізнайтесь вартість своєї роботи

Безкоштовна оцінка замовлення!

Оцінимо за півгодини!

Лист до літературного героя (“Тигролови”)