“Червневий ранок”

Літо краще всього згадується пізньої восени або навіть взимку, коли воно вже давно пройшло, але і не скоро настане. Літо – це найпрекрасніша пора року, але думка про це панує далеко не тільки тому, що саме влітку школярам не потрібно ходити до школи. Є безліч інших прекрасних літніх особливостей, які роблять цю пору року унікальною, неповторною і незабутньою для тих, хто її повноцінно і повністю проживає. Одним з найбільш дивних і захоплюючих елементів усього літа є червневий ранок.

Що ж такого особливості в червневому ранку? Для розуміння

відповіді на дане питання, слід описати червневий ранок як можна більш детально і ретельно. Тоді, думається, відповідь знайдеться сама по собі. У червневий ранок все прокидається одночасно – це стосується як сонця, вітру, так і птахів, які починають співати свої дивовижні пісні.

З кожним новим червневим ранком народжується нове життя, принаймні, у мене складається саме таке, а не якесь інше враження. Перші промені сонця в повільному ритмі ковзають по земній поверхні. Коли з’являються сонячні промені, туман, який знаходився прямо біля річки, починає поступово йти з низини.

Саме червневим ранком можна відчути

приємний запах різних трав, в числі яких медуниця. У повітрі панує запах різних приємних ароматів. Також відчувається загальна надзвичайна свіжість всього повітря. Сильне враження справляє різноманітний спів птахів, особливо солов’я. Немає нічого дивного в такому наростаючому і вражаючому співі птахів – вони співають, тому що зустрічають нове життя і новий день.

А сонце в цей час піднімається все вище і вище. Можна відчути подих легкого вітерця. Погоду у цей час цілком можна називати ідеальною.

Вона вже не така прохолодна, як пізно вночі, але і не спекотна, як посеред літнього дня, її ніяк не назвеш. Поступово на вулицях починають з’являтися люди, земля прокидається, а все входить у звичний робочий ритм. Наступає абсолютно новий день, який буде сповнений новими подіями, для когось хорошими, для інших – не дуже.

Тим не менш, новий день настане, а потім і завершиться.

Кожний ранок цікавий по-своєму, він має власні характерні риси та примітні сторони. Але будь-який червневий ранок відрізняється навіть на тлі цього. Саме влітку, в червні, коли ніч найкоротша, можна побачити, як вранці прокидається життя, як оживає все, що здавалося похмурим і нерухомим.

Саме в цьому і криється головна особливість червневого ранку.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)

alt

Дізнайтесь вартість своєї роботи

Безкоштовна оцінка замовлення!

Оцінимо за півгодини!

“Червневий ранок”