“Яку планету я порадив би відвідати маленькому принцу? За твором Антуана де Сент-Екзюпері”

Часто під час прочитання тих чи інших творів у читача виникає сильне бажання підказати щось герою, дати йому певну пораду, щоб зробити його пригода більш цікавими або продуктивними. Така дія актуальна в багатьох випадках і ситуаціях. Наприклад, такий випадок актуальний і в творі Сент-Екзюпері під назвою “Маленький принц”.

Зокрема, під час прочитання цього твору мною я дуже сильно захотів поділитися з маленьким принцом своїми думками, відвідати іншу планету, на якій він ще не бував.

Як відомо зі змісту цього надзвичайно цікавого

твору, маленький хлопчик на прізвисько маленький принц відвідав безліч різноманітних планет. Втім, хоч йому і судилося побачитися там з абсолютно різними людьми і істотами, не можна сказати, що всі ті, з ким маленькому принцу було наказано познайомитися, були абсолютно різними людьми. У кінцевому підсумку, у дитини склалася про всіх цих людей абсолютно однакова думка – що вони були переконані у своїй правоті, займалися виключно власними справами і зовсім не були зацікавлені в тому, щоб радіти всім тим, хто їх оточує.

На думку маленького принца, у цих людей були помилкові цінності, які заважали як їх власному щастю,

так і щастю всіх тих, хто їх оточує. Втім, особисто я не можу погодитися з таким поглядом на життя з боку маленького принца.

Оскільки маленький принц в даному творі руками автора твору робиться своєрідним критиком, який розуміє життя набагато краще тих, хто його оточує, хотілося б дати цій дитині кілька рекомендацій, зокрема, і про те, яку саме планету йому варто було б відвідати. Я думаю, що маленький принц повинен був би шукати ту планету, жителі якої йому б сподобалися, з якими б він погодився щодо того, що вони ведуть абсолютно правильне і послідовне життя. Проблема в тому, що, можливо, таких людей взагалі не існує, а діти радіють життю лише тому, що не мають достатнього досвіду і знань, щоб дивитися на світ правильним чином.

Якщо ж маленький принц так і не знайшов би тієї планети, на якій люди живуть так, як йому здається правильним, то, швидше за все, такої планети не існує зовсім. Як і таких людей. І це повністю нівелює всю ту критику, яку висловив головний герой однойменного твору.

Дуже часто хочеться комусь щось порекомендувати або порадити, але частіше всього хочеться показати деяким людям, що їхня критика, спрямована певним чином, не має під собою жодних підстав і сенсу. І я думаю, що у випадку з маленьким принцом – це саме така ситуація.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

“Яку планету я порадив би відвідати маленькому принцу? За твором Антуана де Сент-Екзюпері”