Люди не можуть проводити своє життя і свій час без спілкування. Кожна людина рано чи пізно стикається з необхідністю налагоджувати з кимось стосунки і починати спілкування навіть з самими неприємними для неї людьми. Без компромісів і поступок людське суспільство існувати просто не може, але в той же час кожен з людей має власні пріоритеті й інтереси, які він вважає за потрібне відстоювати.
Як же поводитися таким чином, щоб досягати успіху і при цьому не наживати собі ворогів, які потім будуть чекати кожної помилки? З чого починати цей досить
Я переконаний, що кожна людина повинна починати з самого себе. Можна сидіти і чекати першого кроку на шляху до взаєморозуміння від іншої людини протягом нескінченності, і цього можна і зовсім не дочекатися. З цієї причини не варто боятися робити перший крок. Але, коли людина все ж робить цей перший і такий важливий крок, вона повинна бути доброзичливою.
Ніхто не позбавлений страху і побоювань, всі люди досить боязкі, коли справа доходить до чогось дуже серйозного, тому, якщо не показувати своїх добрих намірів своїм майбутнім партнерам, можна нарватися на дуже різку реакцію переляканої людини.
Так чи інакше, але далеко не всім людям дано дар посміхатися щиро у всіх життєвих ситуаціях. Для таких випадків є і інші можливості проявити свою доброту і доброзичливість. Наприклад, таким може бути манера розмови.
Люди говорять по-різному, деякі більше різко, хтось більш ніжний. Важливо також і уміння прислухатися до людей, чути слова кожного і показувати, що ви його розумієте.
Навряд чи існують такі люди на землі, хто хоче до себе грубого і злого ставлення. Всі хочуть давати і отримувати добро, але у світі часто виникають протиборства інтересів, що змушує людей вступати в конфлікти. Вирішення конфліктів, як і налагодження нових зв’язків робиться набагато більш простим і приємним, якщо кожен учасник діалогу не боїться показати свою щиру доброту і бажання зрозуміти співрозмовника.
Чим добрішими будуть люди, тим приємніше їм буде співіснувати.