Теодор Сімон Жуффруа – це відомий французький філософ середини 19-го століття. Крім філософії дана історична особистість також відігравала досить важливу роль у часи тодішньої Франції, йому вдалося досягти багато успіхів у житті та принести користь суспільству та своїй державі. Втім, пам’ять про цю особистість збереглася насамперед тому, що у своїй діяльності він сформулював деякі надзвичайно цінні ідеї, які всі ми можемо використовувати сьогодні для ефективного пізнання світу і успішного життя в цілому. Зокрема, Теодор Сімон Жуффруа
Відшукати сенс у цьому висловлюванні видається цілком реальним.
Перш за все, варто відзначити, що життя наше переповнене символами. Символ – це умовне розуміння людиною тих речей і процесів, які відбуваються у світу. Приміром, людина бачить за допомогою очей, але це далеко не означає, що світ є саме таким, яким його бачить людина.
Бути може, якби в людини були більш досконалі засоби для зору, ніж очі, вона могла би побачити світ іншим
Тому розуміння обмежене виключно символами, а не чимось ще. Символом можна назвати навіть найпростіші речі. Їжа, наприклад, це символ насичення і задоволення голоду. Навіть людські почуття, такі як любов, є символами.
Втім, під різними символами люди здатні сприймати почуття по-різному. Приміром, для когось любов символізує потрібність, для інших людей – захищеність, ну а для тих, хто зустрічаються з людиною з меркантильних міркувань – і зовсім фінансове благополуччя і добробут. Таких прикладів можна наводити дуже багато, буквально все в цьому житті є символом, розуміння якого залежить від конкретної людини і її поглядів на життя.
Я думаю, що саме вищеописану мною інформацію Теодор Сімон Жуффруа і вважав галереєю символів. Цей французький філософ написав безліч надзвичайно корисних для людства праць, в яких досліджував природу речей, саму людину і все, що з нею відбувається за час життя. Я думаю, що внесок цього французького філософа у всю науку філософії ще тільки належить оцінити по достоїнству.