Аргументи, докази, приклади, висновок
На сьогоднішній день багато людей не має близьких друзів. Таким вибором вони відмовляються від допомоги, яку могли б надати їм справжні товариші.
Але й самі відсторонюються від того, щоб комусь допомогти. Існує навіть такий погляд, що дружба – це навалювання на себе чужих проблем. Я з ним не згоден, але можу зрозуміти, чому люди дивляться на дружбу саме так. Багатьох людей у близьких дружніх стосунках дратує, коли добре ставлення починають використовувати заради власної вигоди – позичати гроші
На мою думку, поняття дружби не включає корисних інтересів. Дружба засновується на любові, щирий симпатії та взаєморозумінні. Ти не бажаєш зробити щось таке, від чого другові буде погано, а навпаки – допомогти в разі потреби. І якщо пощастить знайти людину, яка стане справжнім другом, то варто берегти такі взаємини.
Мати приятелів також добре, якщо з ними цікаво проводити час. Головне, мабуть, усвідомлювати, наскільки це важливі для тебе люди, наскільки їм варто довіряти та скільки часу присвячувати спілкуванню.
Я
Не раз впродовж свого невеликого ще життя я ображався на своїх товаришів, але з часом навчився пробачати їм шпильки на свою адресу, інші недоліки. Люди не є ідеальними, мабуть, не зустрічається в реальному житті також взірця ідеальної дружби. Хоча гарні варіанти близької дружби, звичайно, існують.
Добрий приклад дружби в українській літературі нам демонстрував веселий та хоробрий Еней зі своїми вояками – герой бурлескної поеми “Енеїда” І. Котляревського. Справжніми друзями, товаришами, а не тільки закоханими чоловіком та жінкою показують себе герої роману І. Багряного “Тигролови” Наталка та Григорій. Щиро вони протягують один одному руку, щоб врятувати, допомогти, підтримати.
Чи маю я справжніх друзів? Я можу сказати, що намагаюся бути добрим товаришем для інших. А хто для мене насправді близький та рідний – це покаже час.
Твір ” Чи варто мати близьких друзів, чи досить просто мати приятелів?”
Варіант 2
Чи не тому хтось не має справжнього друга, бо боїться розчаруватися у ньому? Мабуть, це саме так. З цього походить звичка замінювати близьку дружбу спілкуванням у віртуальних мережах.
Часто люди роками не мають близьких товаришів, спілкуються з майже незнайомими. Іноді вони ніколи й не побувають у гостях в своїх “найкращих товаришів”.
На мою думку, важливо мати близьких друзів. З ними набагато цікавіше, ніж з малознайомими приятелями, бо можна і розповісти набагато більше, відкрити душу, як-то кажуть. З часом близькі друзі створюють власну історію: з фотографій, листів, святкових листівок, переписки в Інтернеті, записів на відеокамеру.
Сучасна естрадна українська пісня “Старі фотографії” покійного Кузьми Скрябіна розповідає власне про такі почуття: ті, що мають продовження у часі, невмирущі почуття в глибині душі.
Моїми близькими друзями є Іван та Оленка, це брат та сестра, мої однокласники. З Іваном ми дружимо вже чотири роки близько, а навчаємося ми разом п’ять років. Поєднало нас спільне захоплення малюванням та скульптурою.
У класі більше не було людини, яка б зрозуміла моє хобі так, як він.
А з Оленкою ми зблизилися через її брата. Вона теж добре малює, хоча більше полюбляє сферу моди та шиття. Я разом з нею малював ескізи до нарядних бальних суконь. Я почуваюся у них вдома неначе в квартирі своїх батьків – так ми зріднилися за минулі роки. Після школи ми з Іванком збираємося вступати до училища культури на відділення графіки та живопису.
Ми обрали спільний шлях.
Не зближуватися з людьми, тримати їх на відстані – такий варіант обирає багато людей. Вони вдовольняються просто приятельськими стосунками. Я добре ставлюся до таких стосунків, але тягнуся до близької дружби.