Твір “Я – учень”

Навчання не закінчується після отримання диплома про освіту. Адже людина усе життя чомусь навчається і весь час хтось перевіряє її уміння та знання. В одному випадку тебе будуть перевіряти високопосадовці, в іншому – сама доля піддає тебе випробуванням.

Тут уже не спишеш у сусіда за партою.

Історія знає випадки, коли люди без гарної освіти досягали успіху в житті. Це й Генрі Форд, й Томас Едісон, і Білл Гейтс, Жак Кусто, чисельні спортсмени та письменники. Не доведеться далеко ходити за прикладом і нам. Тарас Шевченко, наш видатний співвітчизник,

також не вчився у школі, але став великим поетом.

Своїм талантом та працею він долучив нашу культуру до світового рівня.

Таких прикладів можна наводити багато, однак усі ці люди -швидше винятки, ніж життєва закономірність. Можливо, геній або випадок допоміг їм стати тими, ким вони стали. Якби це працювало для усіх, то ми мали б ідеальне суспільство винахідників, поетів, художників.

Спільним для усіх успішних людей є жага до знань та безперервна самоосвіта. Тож, якщо поміркувати, то школа – це мій шанс. Тут мене наставляють, підказують нові джерела знань, а я вже обираю собі до душі.

Мені не пощастило народитися генієм, але завдяки працелюбству та сумлінному навчанню я маю усі шанси досягти успіху в житті. Я – учениця, і школа – це найкращий старт до життя!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір “Я – учень”