Твір-роздум: “Сміх – це здоров’я тіла і душі”

Є в нашому житті такі явища, без яких людське існування уявити практично неможливо. І це зовсім не якісь матеріальні цінності, їжа чи побутові речі, це засоби комунікації, які роблять нас по-справжньому щасливими, радісними і такими, які хочуть продовжувати жити день від дня. Звичайно, одним із таких явищ є сміх. Кожен з нас на власному прикладі може переконатися в тому, наскільки приємнішим стає життя, якщо в ньому є над чим посміятися і чому порадіти відповідно.

Не даремно люди кажуть, що сміх продовжує людське життя. Це дійсно так, з цим можна

безумовно погодитися. Сміх корисний для тіла людини. Кожен може пригадати власне життя і те, як йому довелося посміятися в компанії друзів або кого-небудь ще.

Думаю, що кожен з нас може згадати, наскільки піднімався тонус його власного тіла, наскільки краще ставало йому на душі, і як добре він проводив час, коли сміявся. Звичайно, все це позначається на здоров’ї людини. Здається, наукові дослідження вже довели, що чим більше людина за життя сміється, тим довше вона живе.

У цьому немає нічого дивного. Думається, що наука ще не раз отримає докази і підтвердить цю приємну гіпотезу.

Але сміх це не тільки корисно,

приємно тощо. Сміх і пов’язаний з ним людський гумор мають величезну користь. Вся справа в тому, що сміх не народжується сам по собі. Як правило, сміх є всього лише наслідком, а причиною є дотепність. Люди сміються тоді, коли чують, як хтось сказав щось дотепне.

Слід зазначити, що дотепність є ознакою великого розуму. Побачити в житті щось таке, що можна звести до жарту – це велике вміння, це можливість аналізувати життя, знаходити в ньому безглуздя і оголювати їх перед особами своїх слухачів. Практичне життя тільки підтверджує, що, як правило, великі жартівники є не просто блазнями, але й людьми, які мають великий і сильний розум, який може впоратися не тільки з завданням розсмішити когось, але і з іншими, більш складними завданнями.

З урахуванням всього цього можна з упевненістю сказати, що сміх є здоров’ям не тільки тіла людини, але і її душі.

Не даремно існує вислів про те, що сміх є здоров’ям людського тіла і душі. Це дійсно так. Можна побажати людям як можна більше сміятися, жартувати, радувати один одного, у нашого українського народу це дуже добре виходить.

Також можна лише поспівчувати тим, хто не дуже любить сміятися, адже ці люди надзвичайно багато чого позбавлені.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір-роздум: “Сміх – це здоров’я тіла і душі”