Твір-роздум: “Здоров’я нашої душі”

Душа – поняття суто релігійне, але я вважаю, що довести існування душі можна навіть без використання релігії. Душа – це те, що робить людину живою. Душа невіддільно пов’язана зі свідомістю людини, завдяки душі людині небайдуже те, що відбувається з нею і навколо неї. Більше того, я впевнений, що душа – це саме те, що відрізняє людину від високотехнологічного робота. Але у більшості людей душа дуже ніжна, ранима, вона вимагає догляду і навіть турботи.

Важливо підтримувати душу в здоровому стані, щоб бути щасливою людиною.

Як же

підтримати здоров’я душі? Завдяки чому людина може вберегти свою душу від великої кількості негативу, існуючого в нашому житті? По-перше, я думаю, що кожна людина повинна регулярно здійснювати добрі і правильні вчинки. У житті так багато людей, які потребують допомоги або сприяння. Здійснити щось добре дуже просто, оскільки завжди є ті, кому потрібна допомога.

Можна відправитися в дитячий будинок, щоб відвідати маленьких дітей, залишених без батьків, зрештою, можна допомогти літній людині на вулиці. Все це зберігає душу і очищає її від зла, робить людину світлішою і впевненішою в собі.

По-друге, щоб зберегти

душу, необхідно збагачувати себе знаннями про щось красиве. Необхідно дивитися гарні кінофільми, створеними майстрами-режисерами, які прагнули наситити бажання глядачів побачити щось естетично високе. Важливо також читати книги, що дасть можливість дізнатися нові шляхи для того, щоб зробити світ навколо нас кращим. Збагатитися душевно можна і при прослуховуванні красивої класичної музики.

Сучасне і історичне мистецтво у всіх своїх проявах містить безліч того, що може підтримати високе здоров’я нашої душі.

Очевидно й те, що, щоб душа була здоровою, необхідно берегти її від різного роду “душевних інфекцій”. Особисто я до такої категорії можу віднести всі види грішних діянь, зазначених у священних книгах. Навряд чи грішник може зберегти свою душу чистою і здоровою, тому важливо утримуватися від гріха. Я переконаний, що також потрібно вміти спілкуватися з людьми, не ображати їх і одночасно з цим не вимагати від них чогось нездійсненного.

Душевної рівноваги не можна досягти одному, важливо, щоб хтось був поруч.

Душа людини – дуже ніжна, тендітна, вона вкрай схильна до різних захворювань. Людина повинна навчитися поводитися зі своєю душею і розуміти, що здоров’я душі – це запорука для світлого і гармонійного життя. Втім, кожен сам визначає, що йому робити зі своєю душею, і несе за все відповідальність перед Богом.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір-роздум: “Здоров’я нашої душі”