Твір-роздум. Що робить людину великою

Чомусь всі ми думаємо, що людину робить великою посада, яку вона займає. Але я думаю, що це помилка. Насправді, великою є людина, яка сумлінно і чесно виконує свій обов’язок.

Найголовніше – щоб людина любила свою професюі. Бо ж хто до чого покликаний, той і буде старанно й сумлінно робити свою справу. А якщо всі з любов’ю будуть працювати, то недалеко й до добробуту в житті, якого прагне кожна людина.

Усе це зближує людину з природою. Бо ж маленький кущ бузку аж ніяк не зарадить велетенському дубові. Бо він підсвідомо відчуває щастя, що саме він є тим, ким він є. Напевне, люди мають не зраджувати своєї сутності, й тоді, можливо, всі будуть задоволені собою ї щасливі.

Але, мабуть, перш за все, велич людини виявляється не в тому, ким вона є, а в тому, як вона ставиться до своїх товаришів, і до незнедоле них людей.

Велич людини в тому, що вона ніколи не зраджує своїх друзів, а крім того, знаючи вади товаришів, любить їх такими, які вони є. А найвелич ніша та людина, яка з гумором уміє сприймати свої недоліки.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3.33 out of 5)

Твір-роздум. Що робить людину великою