Твір на тему: Якою я уявляю творчу людину

Якою я уявляю творчу людину

Слово “творчість” одного кореня із словом “творити”, тобто вкладати свої здібності, можливості, хист у якусь справу. Я гадаю, що кожна людина приходить у світ з цією місією, адже в кожній закладено це велике призначення. Інша справа, що не кожен здатен повністю реалізувати цей щедрий дарунок долі, обділяючи себе і навіть суспільство.

Я не знаю, що саме є тим важливим поштовхом, щоб талант людини запалав яскравою зіркою, прикрасивши життя. Але мені здається, що вона сама, відчувши в собі творчі здібності,

захотіла б подарувати їх людям. Вона повинна зрозуміти, що їй надана виняткова властивість радувати світ творами своєї душі та хисту.

Такі люди стали окрасою історії: і геніальний Леонардо да Вінчі, живописець, скульптор, архітектор, вчений та інженер, і безсмертний Тарас Шевченко, неперевершений поет і художник, і всі члени сім’ї Алчевських – сузір’я талантів, де в кожній дитині сплелися творчі здібності до музики, літератури та живопису.

… Нещодавно я несподівано познайомилася з творчістю моєї землячки Марії Бурмаки, яка вже здобула звання заслуженої артистки України. Мабуть, вона і не сподівалася

на таке визнання, коли у вісімдесяті роки закінчувала філфак Харківського національного університету. Але природні здібності відкрилися в ній, як відкривається сонцю квітка, і тоді Марійка заспівала людям бентежні пісні, написані на власні вірші й музику, акомпануючи собі на простій гітарі.

Згодом вона стає відомою телеведучою, та зворушлива магія її пісень і голосу продовжує зачаровувати слухачів.

Саме такою я уявляю творчу людину: вона, відчувши в собі талант, щедро дарує його людям, працює над удосконаленням своїх здібностей, примножує свій творчий здобуток новими перлинами. Це можуть бути не тільки естетичні твори, а й технічні відкриття, винаходи у природознавчих науках тощо. Головне – це воля до вдосконалення, власного й суспільного.

Це – бажання Та вміння поділитися з іншими тим, чого у багатьох немає, але що може прикрасити і покращити буття.

Творчість, на мою думку, – це талант, помножений на щиру працю. А творча людина – наче той колос, що, налившись силою землі й сонця, дарує людям хліб.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)

Твір на тему: Якою я уявляю творчу людину