Чи легко бути молодим? Це питання задає собі, напевно, кожне наступне покоління, бо постійно чує від батьків, що, мовляв, “вони були не такими”. Але невже кожне наступне покоління гірше попереднього? Я в це не вірю. Просто все в світі розвивається дуже стрімко, особливо зараз. І кожному наступному поколінню потрібно звикати до всієї цієї новизни в цілому, і до кожної її деталі окремо. І нам, нинішньому поколінню, потрібно вчитися жити в цьому хаосі і все встигати.
Я думаю, нам, “першопрохідникам XXI століття”, зараз доводиться найважче.
Часом
Нашим батькам здається, що ми їх здійснюємо на кожному кроці. А мені здається, що це не так. Просто кожен з нас хоче спробувати в житті все…
Іноді виходить, що ми йдемо не по правильному шляху. Звичайно ж, батьки помічають це першими – у них набагато більше життєвого досвіду. Вони намагаються
Мені здається, що батьки, нехай навіть самі турботливі, не повинні занадто втручатися в розвиток майбутнього покоління. Тому що їх дитя обов’язково засвоїть той урок, про який вони розповідають йому. Але трохи пізніше. І в ситуації, коли сам відчує правоту батьків.
Ще й обпечеться.
Але, в будь-якому випадку, представники всіх поколінь завжди говорили, що молоді роки – найяскравіші, і саме вони запам’ятовуються як кращі роки життя. Це самий безтурботний час, коли ще можна не думати “про завтрашній день”, не нести велику відповідальність за деякі вчинки, коли можна захлинаючись радіти життю, робити дурниці, розвиватися, рости, пробувати різне – загалом – жити!
Радіти життю, робити дурниці, розвиватися, рости, пробувати різне – загалом – жити!