“Чи легко бути творчою особистістю?”

Кожен вид діяльності має як свої переваги, так і певні недоліки. Люди займаються різними справами, а тому формуються відповідним чином, отримують ті чи інші риси, які характерні тільки для тих, хто займається певною сферою. Кожен вид праці залишає свою печатку на характері людини, на її особистості, таким чином, роблячи життя цієї людини складнішим чи простішим.

Найчастіше люди замислюються про те, чи легка доля людей творчих професій.

Говорячи про творчих особистостей, можна згадати деякі особливості – як негативні, які роблять цей

вид діяльності більш складним, так і позитивні, що сприяють спрощенню справи творчої людини. Будь-яка творчість вимагає натхнення. Людина не може впоратися з тими чи іншими проблемами або справами творчого характеру, якщо вона не натхненна ними займатися. Споживачі творчості хочуть бачити у творах душу автора, його щиру віддачу своїй справі, вони хочуть побачити любов автора до його праці.

Якщо натхнення і такої любові немає, якщо автор займається творчістю, примушуючи самого себе до цієї справи, то навряд чи у нього вийде щось красиве і таке, що може вразити того, хто буде оцінювати плоди такої творчості. Ще однією

негативною стороною творчої діяльності, яка робить життя творця досить складним, є те, що творчість не є універсально дохідною діяльністю. Тобто, людина творчості дуже швидко може зіткнутися з ситуацією, коли на її працю просто немає попиту, а тому вона не може її продати і забезпечити себе продуктами першої необхідної.

З цієї причини настільки часто можна дізнатися про творчих людей, які насправді живуть досить бідно.

Безумовно, є й аспекти, які роблять життя творчої особистості більш простим, ніж у всіх інших людей. По-перше, власний інтерес людини до своєї справи робить її діяльність більш простою. У той час як звичайні працівники часто ходять на роботу, роблять якусь дрібну справу кожен день і з часом відчувають рутинність буття і відсутність інтересу до своєї роботи, творча людина часто цікавиться своєю роботою, вона людину дійсно хвилює і захоплює.

Ще одним плюсом є те, що, якщо у людини дійсно добре виходить, вона може стати по-справжньому успішною, тим самим досягши одного з найбільших благ на землі – отримання справжньої радості від справи, яка одночасно з тим приносить і дохід.

Будь-яка діяльність має переваги і недоліки, але творча діяльність при цьому має свою специфіку. Творча людина чимось нагадує гравця: якщо йому пощастить, він може стати по-справжньому успішним і щасливим. Якщо ж ні, він буде приречений на жалюгідне існування, а плоди його творчості зовсім не будуть популярними.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

“Чи легко бути творчою особистістю?”