Твір на тему: “Як я провів літо”

Кожен учень і школяр чекає на літо не тільки тому, що це найтепліша пора року, коли можна проводити багато часу на вулиці і спілкуватися з друзями. Літо видається прекрасним часом також і тому, що молоді люди, на відміну від дорослих, влітку представлені самі собі і можуть займатися чим завгодно з того, що вони хочуть. Думається, що це дуже добре.

Крім навчання в навчальному закладі, молодій людині необхідно вчитися ще й іншому, самостійному життю, і літо добре підходить для реалізації цієї мети.

Але, кажучи про моє літо, я швидше можу сказати,

що провів його так, як хотів, а не так, як, можливо, було б корисно. Вся справа в тому, що попередній навчальний рік став для мене досить важким, я віддав велику кількість сил для навчання, а тому влітку хотів відпочити і займатися лише тим, що мені подобається. Найперше, що можна сказати про моє літо – це те, що досить висипався. Звичайно, я не спав цілими днями безперервно, але цілком дозволив собі прокидатися дещо пізніше, на пару годин пізніше, ніж це відбувається зазвичай, коли мені потрібно ходити на навчання.

Крім того, я нарешті зміг приділити більшу кількість уваги своїм захопленням, адже я був позбавлений

необхідності робити уроки щодня. Я зміг дозволити собі більше гуляти з друзями, спілкуватися, відвідувати різні цікаві місця, бувати на природі. І я можу сказати, що від такого літнього відпочинку теж є істотна користь.

Втім, напевно, неправильно буде сказати, що моє літо пройшло виключно в моїх особистих справах і турботах. Так, на деякий час я відвідав своїх бабусю і дідуся, пожив у них деякий час, і мав можливість допомогти їм з різними побутовими справами. Крім того, протягом усього літа я допомагав власним батькам, робив більше роботи по будинку, ніж тоді, коли маю необхідність вчити уроки і ходити до школи.

Крім того, я тримав в умі, що у вересні мені все-таки доведеться відправитися в школу, а тому повторював певний навчальний матеріал, читав ті книги, які були задані перед канікулами і в цілому потихеньку готувався знову старанно вчитися.

В цілому я можу сказати, що моє літо стало досить цікавим і насиченим. Я намагався знайти правильний баланс між тим, що потрібно робити і тим, що мені хотілося робити. Хочеться вірити в те, що цей баланс був вирахуваний мною дійсно правильно. Але перевірити це можна буде лише зараз, коли навчальний рік розпочався.

Якщо він завершиться для мене успішно і добре, я зможу з упевненістю провести точно так само і наступне літо.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

Твір на тему: “Як я провів літо”