Твір на тему: “У людини завжди є право вибору”

У різних людей відмінні думки і переконання щодо власної долі та призначення. Є такі люди, які вважають, що від долі не втекти. Тобто, що б людина не робила, її життя буде розвиватися і йти однаково. Такі люди, які свято вірять у долю, називаються фаталістами. Є і інші люди, які переконані, що хід і плин життя залежить від тих рішень, що приймаються людиною.

Як мені здається, друга категорія є більш усвідомленою і справедливою, вона заслуговує більшої уваги через те, що їх позиція видається мені більш вірною.

Я вважаю, що у людини завжди є можливість

вибрати. А вибір у свою чергу визначає всі подальші життєві етапи і події людського життя. Наприклад, у всіх нас є вибір, чому приділяти свій час.

Хтось вважатиме за краще не вчитися, витрачати свій час на розваги тощо, що в підсумку ні до чого хорошого і доброго не призведе. Інший же буде приділяти більше часу навчанню, добре готуватися до шкільних уроків, що дасть йому певні переваги в майбутньому. Це є вибором. І це той вибір, від якого нікому не втекти. Можна ставитися до свого життя або серйозно, або несерйозно.

Третього, на жаль, не дано.

Подібний вибір люди роблять і тоді, коли вони трохи підростають.

Дуже важливо, щоб вибір майбутньої професії та місця отримання вищої освіти робився молодою людиною власними силами. Безумовно, рада і рекомендація з боку батьків завжди повинна мати місце. Тим не менш, рішення певного характеру обов’язково має приймати молода людина. Вона просто не може його не прийняти.

Якщо замість неї це зробить хтось інший, нічого хорошого в кінцевому підсумку не вийде, а така людина не відчує настільки важливої відповідальності за свій вибір і вчинки.

Втім, слід пам’ятати про те, що варто не тільки вибирати аби якось, але і правильно вибирати. Важливо розуміти і віддавати собі звіт в тому, що іноді люди думають недостатньо довго, допускають помилки і роблять неправильний вибір. Це дуже погано, тому що неправильний вибір завжди призводить до якихось небажаних наслідків або навіть неприємностей.

Саме з цієї причини, перш ніж зробити якийсь вибір, людина повинна добре подумати, зважити всі за і проти і лише потім вирішити.

У кожної людини є право вибору. Якщо у твоє життя прийшли неприємності, задумайся: а може ти сам винен у цьому? Звичайно, іноді проблеми в житті людей виникають з причин, які від них не залежать.

Але завжди слід задавати собі питання, ставитися до себе критично. Лише так можна навчитися робити правильний вибір.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: “У людини завжди є право вибору”