Іноді улюблені твори обриваються на самому цікавому місці. І це дуже сумно, тому що завжди цікаво було б простежити за подальшим розвитком подій з тими персонажами, які вже встигли нам настільки полюбитися. Приміром, мені цікаво було б дізнатися, що сталося з героями такого цікавого твору, як “Кайдашева сім’я” авторства Івана Нечуя-Левицького. За час прочитання цього твору багато хто вже встиг мені сподобатися, а тому я представлю їх собі через 20 років з великосю цікавістю.
Найцікавіше, про що слід подумати, це те, чи зможуть вони
Ця проблема призводила до великої кількості конфліктів, якими Кайдаші дивували всіх своїх друзів, сусідів і оточуючих.
Думається, положення цієї сім’я через 20 років безпосередньо залежало від того, чи залишилися
Старі люди рідко стають більш поступливими з часом, особливо щодо того, що, на їх думку, належить їм по праву і цілком заслужено.
Втім, не думаю, що проблеми з розділом майна перестали б існувати навіть у тому випадку, якщо б Кайдашів не стало. Вони б напевно залишилися, адже у представників цього сімейства був досить крутий характер, а це, в свою чергу, гарантовано означало, що і між синами Кайдашами та між дружинами напевно виникли ось такі подібні проблеми щодо батьківського майна. Звичайно, навряд чи б ці конфлікти призводили до таких смішних і кумедних історій, які би шокували сусідів, але вони все одно мали би місце.
Я не думаю, що герої цього твору принципово змінилися би за 20 років. Звичайно, 20 років – це довгий термін людського життя, і за цей час люди дійсно можуть суттєво змінитися. У той же час герої цього твору аж ніяк не виглядали як ті люди, які з якоїсь причини можуть змінитися, змінити своє ставлення чи погляди на життя.