Твір на тему: “Дорогами Дон Кіхота”

Кожна людина напевно коли-небудь замислювалася про те, щоб повторити історію якогось літературного героя або персонажа. Як правило, пригоди літературних персонажів не бувають суцільно простими і легкими, а тому необхідно гарненько подумати, чи дійсно ти хочеш проходити через всі ці випробування. Втім, думається, що багато людей погодилися б піти на будь-які випробування, аби тільки спробувати себе в цікавій ролі улюбленого книжкового персонажа.

Варто відзначити, що іноді все-таки мрії збуваються і навіть у читачів трапляється щось схоже

і цікаве, адже життя абсолютно непередбачуване і часом фантастичне.

Думається, що в ролі Дон Кіхота себе повинно хотіти відчути відразу кілька категорій людей. По-перше, це мрійники. Прочитавши твори Сервантеса, я можу однозначно прийти до висновку, що Дон Кіхот – це, насамперед, мрійник, який завжди прагне до ідеалу і не зупиняється на досягнутому. Робити так – зовсім не просто.

Життя переповнене різними неприємностями і нудьгою. Дуже просто поринути в депресію, коли навколо відбувається багато всього неприємного. Втім, є люди, які підуть по шляху Дон Кіхота. Вони виберуть собі важку, аж ніяк не просту

долю, і, що найцікавіше, доб’ються в ній великого успіху, на гордість собі самим і на заздрість усім тим, хто їх оточує. По-друге, я думаю, що в якості Дон Кіхота напевно захотіли б себе спробувати люди гонорові і честолюбні.

Стати лицарем, щоб боротися з сильними світу цього і допомагати слабким – це той виклик, який вимагає особливого складу характеру і підвищених можливостей. Втім, ніякі можливості не зрівняються з передбачуваною силою духа, яка легко вгадується в головному герої твору Мігеля Сервантеса. У той же час, варто зауважити, що у тому, щоб побути Дон Кіхотом, насправді є багато всього цікавого. Наприклад, таким людям ніколи не буває нудно. Під час своїх пригод вони постійно стикаються з якимись проблемами, вирішити які вони просто зобов’язані, адже у них немає іншого виходу.

Безумовний той факт, що важливо залишатися обережним і не забувати про правила безпеки під час такої пригоди.

Я думаю, що багато хто хотів би пройти шляхами Дон Кіхота і познайомитися з цікавим і недослідженим світом так, як це зробив головною герой твору Мігеля Сервантеса. Звичайно, ці пригоди мають і зворотну сторону, яка полягає в тому, що чоловік повинен бути готовий до неприємностей. Але хто, як не той, хто вирішив стати лицарем, повинен готуватися до всього можливого?


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Твір на тему: “Дорогами Дон Кіхота”