Поза сумнівом, в усі часи, у тому числі й сьогодні, людям не обійтись без етикету. Адже уміння Поводитися в товаристві, гарні манери, вихованість, вишуканий смак, правильна, багата Мова, ввічливість, поєднана з почуттям власної гідності, завжди цінувалися в людині. В Україні перші писемні правила поведінки виклав у “Повчанні дітям” великий київський князь Володимир Мономах.
Він писав, щоб у домі своєму не ледарювати, брехні остерігатись, а куди б не прийшли і де б не зупинились, потрібно нагодувати і напоїти нужденного. Найбільше,
Ніколи не проминути людину, не привітавши її, не сказавши їй доброго слова. Дотримання норм етикету Роблять людину благородною, приємною іншим. Згадаймо Наталку з п’єси І. Котляревського ” Наталка Полтавка “.
Вона любить і поважає свою матір і готова слухатись навіть тоді, коли Терпелиха намагається примусити її вийти заміж за нелюба. Дівчина вміє красиво висловити свою думку, шанобливо ставиться до старших. Правила поведінки й етичні цінності відображені також в усній народній
На мою думку, це правильно. Обов’язково мають існувати певні етичні норми, і їх слід дотримувати, бо є одна спільна умова: людина ні своєю поведінкою, ні зовнішнім виглядом не має завдавати незручностей іншим. (238 слів)