Перемогла справедливість?

Твір-розповідь з елементами переказу. Мій дядько дуже розумний! Коли він приходить до нас в гості, часто роз: повідає різні історії. Вчора знову так і було.

Як тільки дорослі поїли і вийшли в сад, ми з братом примчалися до дядька і попросили відповісти на питання: “Чи завжди добро перемагає зло?” Дядько відповів: – У дитячих казках добро перемагає зло. Але життя не казка. Трапляється всяке, Я розповім вам притчу. Пішов мисливець по лісу, раптом бачить: дерево впало на дорогу і придавило пмію.

Підійшов мисливець до змії, а та благає

його: “Врятуй мене, я вже другу добу тут лежу, вмираю, підведи дерево”. Мисливець підвів дерево, вислизнула ішія, обвила ногу мисливця і готується укусити. Змолився мисливець: “Що ж ти робиш, адже я тебе від смерті врятував?”

“На те я і змія” – відповіла вона. Тут на щастя мисливця пробігала мимо лиса. Просить мисливець лисицю розсудити, хто має рацію з них. А лисиця зроби ла вигляд, що нічого не зрозуміла, і просить, щоб змія знову під дерево лягла.

Придавив мисливець змію деревом і більше рятувати не став, пішов своєю дорогою, залишивши змію вмирати”. Як ви думаєте, що тут перемогло? Я вважаю, що справедливість.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)


Перемогла справедливість?