“Нам не потрібна війна”

В історії будь-якої країни бувають складні періоди і відрізки. З одного боку, долати їх надзвичайно складно. З іншого боку, вони своєрідним чином загартовують представників цього народу, роблять їх готовими боротися з проблемами, долати їх і знаходити своє місце в світі, який швидко розвивається і є мінливим. У такій же ситуації опинилася і сучасна Україна.

Всім нам зараз дуже складно, але є деякі речі, які необхідно твердо зрозуміти і засвоїти, щоб спростити життя і наблизити щасливе майбутнє.

Одним з ключових питань сьогодення для нашої

батьківщини є питання про те, чи потрібна нашій країні війні. На жаль, не всі люди мають щодо цього питання ідентичну думку. Деякі вважають, що війна була б благом, згуртувала народ, зробила його сильнішим і здібнішим розвиватися і рухатися вперед. Інші в той же час вважають, що війни потрібно уникати, робити все, щоб її не було.

Сторони наводять різні аргументи для захисту своєї позиції, але що стосується особисто мене, я можу з упевненістю сказати, що вважаю, що війна нам не потрібна.

Чим, по суті, є війна для народу? Це страшний час, коли гинуть багато людей. Багато сильних і здорових людей змушені залишити свої

сім’ї, позбутися традиційного побуту, щоб захищати свою країну.

Країну, звичайно, потрібно захищати, але яка є ціна? У випадку з війною ціною буде власне життя багато великої кількості громадян. І нехай мета дійсно благородна, ціна теж дуже висока. І я не думаю, що цю ціну потрібно завжди платити. Сучасний світ повинен стати таким, де суперечки вирішуються не силою зброї, але дипломатичними методами.

Звичайно, іноді нічого вдіяти не можна, і тоді зброя починає говорити своє слово, але всім нам потрібно старатися і робити все для того, щоб війни в нашому житті ставало все менше. Нам зовсім не потрібна війна. Вона напевно забере життя наших знайомих, друзів або родичів, через неї безліч людей отримають серйозні психологічні травми і будуть змушені за це розплачуватися.

Навряд чи є такі цінності, які всього цього варті.

Нам не потрібна війна, я можу сказати це однозначно і з повною упевненістю. Війна зруйнує нашу країну зверху донизу, забере кращих представників нашого народу, але нічого не дасть. Всім нам варто приділити всі свої сили, щоб не допустити війни, врятувати якомога більше людей від неї і зберегти суспільство.

Завжди слід шукати мирні вирішення будь-яких проблем, адже збройні зіткнення ведуть до незворотного – до смерті.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

“Нам не потрібна війна”