Усі ми зіштовхувались із стартовим бар’єром. Або як його ще називають – початковим бар’єром. Це така складність почати будь яку справу. І наче навіть дуже хочеться почати та не можеш.
Ніби щось заважає. От це і є стартовий бар’єр. Тут складність саме у страхові помилитися, почавши.
Це одна із частих когнитивних помилок людини. Вирішення цієї проблеми до сміху просте. Потрібно всього лиш почати, як би складно це було. Вийти із зони комфорту так би мовити. В абсолютної більшості людей, які так робили усе виходило і вони успішно починали
Звичайно ж ніхто вам не обіцяє успішного завершення її та почати ви точно зможете. Тут головне не боятися помилок від свого починання. Вони будуть і це норма.
Великі звершення потребують великих цілей. Для великих цілей потрібні великі плани. Для великих планів необхідні великі перші кроки. Тому так важливо робити їх впевненими.
Потрібно розуміти, що більшість людей, як і ви має велику кількість планів, проте вона їх ніколи не реалізує. Не тому, що вони не поставили цілей. Або не тому, що не склали плану. А тому, що вони ніколи не спробують.
Коли тримати це в голові, перший крок зробити
В будь яких починаннях: знайомствах, працевлаштуваннях, навчанні, військовій службі перший крок має колосальну цінність. Саме він може зупустити у рух ваш успіх. Перший крок зроблений вами у правильний час може стати для вас фатальним, у найкращому розумінні цього слова.
Тому варто не пропустити його, а діяти, щоб ваш довгий шлях до омріяної цілі нарешті почався.