Ні для кого не є секретом той факт, що держави бувають різні. Держави є більш і менш успішні, більш і менш багаті і, нарешті, більш і менш сильні. Як правило, чим більш сильною є держава, тим успішніше вона є. Про це можна говорити на прикладах Сполучених Штатах Америки, провідних країн Західної Європи, Китаю та Росії.
Водночас сучасна українська держава позбавлене такої ж сили, тому вона і не настільки успішна. Так в чому ж полягає сила держави і як зробити свою країну по-справжньому сильною?
По-перше, сила держави полягає в згуртованості
Армія створена спеціально для того, щоб захищати державу. Але вона виконує не
Даний інститут служить відмінним запобіжником проти зовнішнього агресора і не дозволяє йому навіть спробувати порушити інтереси якоїсь країни. Ще одним важливим аспектом сили держави є наявність цінних ресурсів. Важливість цього ресурсу в тому, що, продаючи їх, держава може дозволити собі мати зайві кошти для розвитку власної економіки, для підняття життєвого рівня населення країни і для інших фінансових аспектів загального благополуччя.
Ми можемо побачити на прикладі Російської Федерації, що ця держава зовсім не прагне встановити демократію і наслідувати приклад США, вона задовольняється ресурсами і цілком може забезпечити гідне життя своїх громадян без необхідності економити на чомусь.
Фактори сили держави можуть бути різні, все залежить від конкретних обставин, в яких перебуває народ. У той же час найбільш поширений фактор військової сили. Держава, що володіє великою кількістю військових і якісних засобів для ведення війни, ніколи не поступиться своїм конкурентам на міжнародній арені, оскільки ті будуть просто боятися цієї держави.
Якщо ж такий фактор у країни відсутній, вона повинна використовувати згуртованість народу і природні ресурси, щоб створити його.