ТВІР-ОПИС ОКРЕМИХ ПРЕДМЕТІВ

Олівець – це предмет першої необхідності. Він призначений для писання, малювання, креслення. Складається олівець із графітного стрижня, вміщеного у дерев’яну оправу. Олівець легенький, тоненький, зручний для користування.

Оправа зроблена з м’якого дерева, вона має форму циліндра діаметром до семи міліметрів. Оправа пофарбована у рожевий колір. Олівець з одного кінця гостро заструганий, а з іншого має невеличку гумку. Зверху вибито позолочений напис “Промінь.

2М”. Це назва виробничого об’єднання, яке виготовило олівець,

і твердість графіту. Я дуже люблю малювати різнокольоровими олівцями.

ПОДАРУНОК ДО ШКОЛИ. Цього року я вперше іду до школи. Ця подія дуже хвилювала мене і мою родину. А підготовка до школи приносила багато щасливих незабутніх хвилин.

Пам’ятаю, як вперше побачив свій ранець. Він був овальної форми, коричневого кольору з різними яскравими аплікаціями. Ранець мав три відділи. Для книжок, зошитів і шкільного приладдя.

Металеві застібки блищали, а маленька зручна ручка ніби запрошувала, щоб я взяв ранець до рук. На ранці були чорні неширокі лямки, щоб можна було його носити за плечима. Щодня я роздивлявся ранець,

приміряв, і з нетерпінням чекав дня, коли піду до школи.

НЕЗАБУДКА. Твір-опис квітки у художньому стилі. Я дуже люблю квіти, їх аромати, яскраві пелюстки. Моя улюблена квітка – незабудка.

Яке ласкаве ім’я у моєї квітки. І сама вона прекрасна. П’ять пелюсточок, синіх-синіх, ніжніших від неба, а посередині знаходиться жовте сердечко. Незабудки не вигорають, не відцвітають, не тьмяніють на гарячому літньому сонечку.

Цвітіння квітки, маленької, як нігтик дитини, м’яке, чисте, довірливе. Подивишся на неї раз – повік не забудеш. Адже у ній поєднані разом і краса, і простота, і вічність.

Твір-опис квітки у науковому стилі. Незабудка – рід рослини родини шорстколистих. Багато – або однорічні трави з суцільними довгастими листками. Квіти правильної форми, блакитні, рідше білуваті, зібрані в завиток.

Плід складається з чотирьох трикутно-яйцеподібних блискучих горішків. Відомо сорок видів незабудок, в Україні зустрічається дев’ятнадцать.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

ТВІР-ОПИС ОКРЕМИХ ПРЕДМЕТІВ