ТВІР НА ТЕМУ: БАТЬКІВЩИНА – ЩО ВОНА ДЛЯ МЕНЕ ЗНАЧИТЬ

Щасливі ми, що народилися і живемо на такій чудовій мальовничій землі – у нашій славній Україні. Любов до Батьківщини починається з любові до рідної хати, В стежки дитинства, до мудрості народної казки. Не знаючи історії рідного народу, не можна бути громадянином своєї держави.

Як і для кожного з нас, Батьківщина для мене – це місто, де я народився і живу, де живуть і працюють мої батьки, – земля моїх пращурів. Батьківщина – це рідний дім, де на тебе чекають завжди І любов’ю і надією; це місце, до якого людина завжди повертається, де б вона не мандрувала у світі. Батьківщина – це все, що мене оточує: і небо, і зорі; ліси і поля; люди, які поруч зі мною в радості чи смутку; це те, що підтримує людину у час негоди, дає сили пережити усі негаразди.

Нехай рідна земля пошле нам силу для життя. Подивімося на голубе небо і думкою, як у тій чудовій пісні, полинемо аж до сонця і зірок і поглянемо на трепетну Землю, – і тоді відкриється нам на іелено-голубому лоні планети край, що нагадує собою серце, – і це Україна, співуча рідна моя земля.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

ТВІР НА ТЕМУ: БАТЬКІВЩИНА – ЩО ВОНА ДЛЯ МЕНЕ ЗНАЧИТЬ