Між людьми виявляється безліч прекрасних почуттів: любов, дружба, ніжність, переживання і ще багато чого подібного і дуже приємного. І було б набагато складніше передати все це, якби люди не вміли використовувати власну мову, зокрема, вживати слова. Як правильно використовувати власну мову і ті слова, які вона включає? Як зробити так, щоб мова і людські слова завжди виступали носієм саме добра, краси та істини, а не чого-небудь ще?
По-перше, необхідно відзначити, що світ ніколи не був і не буде представляти собою щось ідеальне. Ця ситуація повною
Як часто виходило так, що чиїсь слова надзвичайно поранили, ставали причиною багатьох розчарувань, турбот і образ. І люди можуть страждати лише від того, що хтось необережно кинув певне слово. Саме з цього випливає перше правило правильного слововживання – не ображайте людину своїм словом. Для цього, насамперед, необхідно уважно стежити за тим, що ви говорите і в якій манері. Цьому існує безліч правил,
Бути може, це схилить вас до того, щоб висловлюватися більш акуратно і з оглядкою на того, до кого звернені ті чи інші слова.
І лише потім, коли ви це зрозуміли, слід подбати про те, щоб дійсно зробити свою мову і свої слова носієм добра, істини і краси. Щоб зробити свою промову як можна багатшою, збагатити її деякими корисними словами і виразами, необхідно якомога більше читати. Дивні почуття у людини може викликати, наприклад, прочитання поетичного твору. Поети відомі саме тим, що вміють висловлювати свої думки в дуже гарній формі. Безумовно, необхідно читати також і прозу.
Якщо ви хочете говорити і писати дійсно дуже красиво, щоб володіти словом досконало, зайвою не буде і специфічна, професійна література.
Слово може стати носієм, прекрасною формою для добрих і красивих думок. Втім, для цього важливо навчитися правильно використовувати своє слово. В першу чергу, необхідно навчитися не творити зла за допомогою своїх слів.
Вже потім можна перейти виключно до добра.