Дуже вдалим є порівняння засобу мови з бумерангом. Звичайно воно образне, проти є дуже точним. Вживаючи в своїй повсякденній мові сотні слів, варто не забувати, що слово, як і зброя, може смертельно скалічити людину або тяжко її поранити.
Душевні рани гоються набагато довше, ніж рани фізичні. В цьому разі слово можна порівняти з мечем, лезо якого наносить глибокі рани.
Енергія сказаних слів завжди повертається до людина, яка їх вимовляла. Крім цього, вона не просто повертається, вона множить сказаний позитив чи негатив. Але повернуться
В народі говорять, що як гукнеш, то так тобі і відгукнеться. Це істинна правда.
Для прикладу, можна розглянути просту буденну сварку в громадському транспорті. Один агресивний та розлючений пасажир може сильно зіпсувати настрій і водієві, і всім пасажирам маршрутного таксі чи тролейбуса. Як наслідок – неприємний осадок на цілий день для всіх.
Слово є могутньою зброєю, яка має здатність впливати і на свого власника, і на того, на кого вона націлена. Тому бережіться гострого слівця, а головне вміло поводьтеся зі словами, які вимовляєте самі. Скеровуйте свої
Отже, кожен з нас має виховувати в собі культуру спілкування, дбаючи про те, щоб висловлена думка була коректною та необразливою. Адже енергія слів, які вилітають з наших уст, сторицею повернеться до свого власника, засіває зерна добра чи, не дай Бог, зла в цьому світі.