“Ідеальна людина”

У кожної людини в голові є певна ідея, ідеал того, якою повинна бути людина, і які її характеристики. Варто відзначити, що думок щодо ідеальної людини існує досить багато. При цьому цілком можна задатися раціональним питанням: а чи варто взагалі шукати образ ідеальної людини, якщо такої людини в житті не існує?

Втім, люди дуже люблять пофантазувати, я не є винятком з цього правила, і теж дуже любою пофантазувати. Тому я складу свій власний образ ідеальної людини з усіма відповідними характеристиками.

По-перше, ідеальна людина повинна виглядати

ідеально. Навряд чи можна уявити собі ідеального чоловіка, який є непривабливим зовні. Як правило, людину оцінюють в першу чергу за зовнішнім виглядом, лише потім про неї роблять інші висновки. З цієї причини ідеальна людина повинна виглядати приємно і навіть привабливо для тих, хто її оточує.

У неї повинні бути правильні риси обличчя, струнка фігура. Звичайно, важливим чинником є і одяг. Ідеальна людина повинна бути одягненою гарно, стильно і зі смаком. При цьому її одяг не повинен виглядати надмірно яскраве або зухвало.

По-друге, і це навіть важливіше зовнішності, ідеальна людина повинна мати правильний

характер. Так, існує безліч людей, які виставляють різні вимоги до характерів тих людей, з якими вони спілкуються. Варто відзначити, що дані вимоги цілком можна піддати певній класифікації.

По-перше, рідко хто любить, коли в його справи хтось різко втручається, а тому ідеальна людина повинна бути ввічливою і тактовною. По-друге, всі люблять мати справу з ерудованими та освіченими людьми, з якими є про що поговорити. З цієї причини ідеальна людина повинна бути ерудованою та освіченою одночасно. Бажано, щоб вона була усміхненою і вміла добре жартувати, щоб розважати тих, з ким їй випало в певний момент життя спілкуватися. Ні в якому разі ідеальна людина не може бути нудною.

Ніхто не любить нудьгувати, а тому ідеальна людина повинен бути веселою, з нею завжди повинно бути цікаво.

Насправді, все те, що було описано мною в попередньому абзаці, зовсім не означає, що і для інших людей, які населяють нашу планету, ідеальна людина є такою ж. Кожен з нас має свої особисті, власні уподобання щодо безлічі життєвих проблем і питань. І, в залежності від того, які ці погляди є, визначається і ідеальна людина. Втім, міркування про ідеальну людину – це всього лише фантазія, у якої немає шансів здійснитися в реальності.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

“Ідеальна людина”