“Який повинен бути справжній друг”

Дружба надзвичайно важлива в житті кожної людини. Кожному потрібен хороший друг для того, щоб разом проводити час, щоб розважатися, займатися новими цікавими справами і відчувати, яке прекрасне життя. Але друг необхідний не тільки для розваг і веселощів, від нього може бути і зовсім інша, більш істотна користь.

Як правило, людина ніколи не може впоратися з усіма своїми численними проблемами самостійно і виключно власними силами, без допомоги обійтися дуже складно. Саме в такі моменти людині теж потрібен друг, який прийде на допомогу тоді,

коли інші відвернуться. Про справжнього друга можна говорити вічно, виставляючи для нього все нові і нові вимоги.

Звичайно, перш за все, починають між собою дружити ті люди, у яких є щось спільне. Як не дивно, але дуже часто люди стають друзями на підставі дивної обставини, що у них є спільний ворог. Так відбувається і в дитинстві, і навіть у дорослому житті.

Життя таке, що в ньому завжди має місце конфлікт, люди постійно ведуть себе необережно, конфліктують, а тому завжди потребують тих, хто їх підтримає перед обличчям спільного ворога. З цієї причини нерідко об’єднуючим чинником і є звичайний ворог. Але, звичайно,

так відбувається хоч і часто, але не завжди.

Природно, що в таких випадках дуже важливою для справжнього друга є вірність. Він не повинен зрадити, видати якийсь важливий секрет або зробити ще якусь велику дурість. Крім того, з хорошим другом не повинно бути нудно. Насправді, дуже складно уявити собі друзів, з якими разом нудно.

Друзі створені для того, щоб разом розважатися, веселитися, а не сумувати. Також обов’язково варто зауважити, що друг повинен бути дуже надійним. Іноді в житті людини трапляються такі ситуації, коли вона не може обійтися без допомоги, але надати таку допомогу чужа людина відмовиться. Саме для таких випадків і важливо мати друзів.

Якщо у тебе трапилася дійсно дуже екстрена ситуація, ти може зателефонувати хорошому другу, він повинен буде прийти на допомогу і виручити тебе. А от поганий друг, в свою чергу, при першій же необхідності виручати зробить вигляд, що у нього є більш важливі і серйозні справи.

До друга можна висувати безліч різних вимог, але, звичайно, дуже важливо і самому цим вимогам повною мірою відповідати. Людина, яка щось потребує, але сам не готова давати, насправді цілковитий лицемір, який ніколи не буде мати друзів і буде змушений залишатися один на протягом усього життя. І такій людині просто не позаздриш.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


“Який повинен бути справжній друг”