Як я розумію подвиг

Я вважаю , що кожна людина намагається здійснити свій подвиг. От тільки в кожного існує своя мрія для його здійснення. Це може бути подвиг ради своєї Батьківщини, ради коханої людини і навіть ради того, щоб стати просто порядною людиною.

Повертаючись до даної думки, згадаймо звитяжні сторінки нашої історії: захист поневоленого народу під час монголо-татарської навали, загибель українців під Крутами 1918 року, тисячі героїв Великої Вітчизняної війни. Кожен із них навіть не задумувався, що він здійснив подвиг.

Це був їхній обов’язок перед

Батьківщиною, перед своєю совістю. Так ці справжні лицарі возвеличили себе гідним життям, героїчною смертю за щасливу долю прийдешніх поколінь.

Не можна не згадати твори про подвиги різних героїв. Але інколи і саме життя поетів теж можна назвати – подвигом. Жорстока дійсність, злиденне життя народу породили в майбутнього поета, Павла Грабовського, бажання “піти на муки за народ”.

Прикладом здійснення подвигу можна вважати життя і творчість Лесі Українки. Важко хвора дівчина бореться за своє життя і дає надію іншим.

Мабуть і девізом її життя можна назвати ці рядки:

– Ні! Я буду скрізь сльози сміятись

– Серед лиха співати пісні

– Без надії таки сподіватись

– Жити буду, геть думи сумні.

Отже, здійснити подвиг може тільки життєдайна, волелюбна , смілива і рішуча людина.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)

Як я розумію подвиг