Патріотичне звучання поезій Л. Кисельова

1. Леонід Кисельов – поет двох слов’янських мов. (Поет був представником двох мов, бо його перші вірші, відверто-сміливі, були написані російською мовою. Але вони несли потужний заряд українських традицій. Пізніше митець пішов творчим шляхом, осяяним сонцем Т. Г. Шевченка. Вважаючи Кобзаря серцем і мудрістю нації, він узяв за основу його ліричний заповіт – підтверджувати власним життям написані рядки.)

2. Громадянська лірика Л. Кисельова. (Творчість Л. Кисельова вражає проникливим ліризмом і палким патріотизмом, поетичною філософією

і рятівною суттю. Його вірші вражають своєю патріотичною силою.)

3. Перша “спроба пера”. (Л. Кисельов почав писати ще в 10 класі, перша добірка його поезій побачила світ у 1963 році в березневому номері журналу “Новый мир”.)

4. Начитаність та широкий кругозір. (Незважаючи на молодий вік, поет вражав усіх широким знанням світової літератури, точних наук – складних правил квантової механіки, кібернетики. Захоплювався стародавнім мистецтвом, мозаїкою та фресками Київської Софії.)

5. Коротка мить палаючого серця. (Лише 22 роки прожив Л. Кисельов – київський поет, майстер слова з піснею в душі. У 16 років

захворів на страшну хворобу – лейкемію. Боротьба за життя тривала довго, але… Свої поезії митець присвятив Україні, вклавши в них і любов, і тривогу, і сподівання.)

6. Посмертні видання молодого лірика. (У квітні 1968 року, за кілька місяців до смерті Л. Кисельова, з’явилася в “Літературній Україні” добірка поезій “Перші акорди”. А після смерті поета вийшли дві книжки російською та українською мовами. Перша – в 1970 році “Стихи.

Вірші”, а друга – в 1979 – “Последняя песня. Остання пісня… “.)


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Патріотичне звучання поезій Л. Кисельова