Музей Шерлока Холмса

Твір-опис з елементами розповіді. У 1880-х молодий доктор сидів, чекаючи нових пацієнтів, які так ніколи і не прийшли. Щоб скоротати час, він писав розповіді про людину, яка дуже добре розплутувала злочини.

Ці розповіді стали настільки популярні, що доктор вирішив кинути медицину і замість цього стати письменником. Цим доктором був Артур Конан Дойл, а його дітищем був Шерлок Холмс. Холмс і його відомий друг доктор Ватсон жили разом на Бейкер Стріт 2216 їх домоволодільницею була багатостраждальна місіс Хадсон. їй доводилося Т миритися з дивними

відвідувачами, стріляниною з револьвера в приміщенні, хімічними експериментами і грою на скрипці в пізній час.

У 1990 р. на Бейкер Стріт 2216 був нарешті відкритий музей, хоча це повинно було статися набагато раніше. Врешті-решт, Бейкер Стріт 2216 – найвідоміша адреса в світі, і люди пишуть на неї більше 100 років.

У музеї Шерлока Холмса ви повертаєтеся на сто років назад. Він унікальний. Не існує ніякої сучасної фактичної реальності, але він весь фактично реальний. Немає ніяких жахів, ніяких мумій або трупів, ніяких воскових фігур. Проте, атмосфера цього тихого будинку наелектризована.

У вас відчуття неначе великий

детектив тільки що вийшов з кімнати з доктором Ватсоном, а місіс Хадсон знаходиться де-небудь в задній кімнаті, і ви побачите, як вона входить в кімнату з чашками сподіваючись на підносі. Все в музеї нагадує нам про історії, які ми знаємо так добре. Він наповнений речами, які мали б Холмс і Ватсон, – скрипка Холмса, його повстяний капелюх і трубка, персидська кімнатна туфля, в якій він зберігав свій тютюн, листи, що залишилися без відповіді, прикріплені до стіни ножем, його лупа, щоденник доктора Ватсона містить рукописні замітки і уривки з “Собаки Баськервілів”. Музей Шерлока Холмса не схожий на інші музеї.

Дуже мало зкспанатів знаходиться у вітринах. Ви можете посидіти в кріслі Холмса перед каміном, ви моИслте розглянути його речі і надіти його повстяний капелюх. Але, будь ласка, принесіть свою власну трубку, щоб покуритиі

Люди пишуть за цією адресою протягом останніх 100 років. Більшість листів приходять із Сполучених Штатів, і багато кореспондентів питають, чи не може містер Холмс допомогти їм з проблемою, такою, як пошуки втраченого родича ІпПо домашньої тварини). Вітальні листівки приходять на Різдво і на день народження Холмса він народився 6-го січня.

Про доктора Ватсоні також не забухають.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)

Музей Шерлока Холмса