Моя колекція

Я люблю затишок і красиві речі. А моя колекція дарує мені й перше, і друге. Я колекціоную поштові марки.

Коли я починала займатися філателією, хлопці з мене глузували: мовляв, дівчисько – і туди ж, марки збирати.

Я пропускала такі репліки повз вуха. Пройшло два роки, і мою колекцію марок було виставлено на стенді міського клубу філателістів. Ось тоді хлопці й замовкли: свої клясери вони вже давно позакидали, зайнявшись більш ціка­вими, на їх погляд, справами.

А в моїй колекції вже близь­ко трьох тисяч поштових марок.

Я розповім про

свою колекцію поштових марок. Коли я лише починала колекціонувати, марки я складала до альбому абияк, а купувала лише ті, що мені подобалися. Трохи пізніше я прочитала книжку про філателію та філа­телістів і зрозуміла, що робила не все правильно. Марки у цій книжці рекомендувалося збирати з однієї або двох тем, щоб не розпорошувати своєї колекціонерської уваги. Для себе я вибрала таку тематику: флора і фауна.

До того як зайнятися колекціонуванням, я і не підозрювала, який фантастично різноманітний світ тварин і рослин.

Дехто думає, що філателія – просто розвага. Проте ці люди дуже і дуже помиляються. Для того

щоб правильно скласти колекцію, треба не лише збирати марки за влас­ним смаком, а й точно знати, до якого класу чи різновиду належить та чи інша тварина або рослина. Інакше ж ко­лекцію буде складено неправильно і вона не матиме висо­кої цінності серед колекціонерів.

Пізнаючи різнобарвний світ поштових марок, я вчуся любити довкілля, відчувати його пульс. Філателія допома­гає мені бути людянішою, розумнішою, а також вдосконалювати художній смак і здобувати різнобічні знання.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)


Моя колекція